GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Terriner 4914730

nr 491 4730

Terriner

Lenght: ()

2st + 1st fat Gustavsberg[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 500

Monday October 22 2007
at 16:20:11